Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  PretražnikPretražnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  Click pls  BTC chat  

 

 alo ljudi imam problem

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
bo marshafski

bo marshafski


Broj postova : 153
Age : 30
Lokacija : osijek
Klan : be cool fuck the school
Registration date : 20.03.2008

alo ljudi imam problem Empty
PostajNaslov: alo ljudi imam problem   alo ljudi imam problem Icon_minitimesri tra 02, 2008 9:24 pm

e poz svima je mi moze iko reci zasto kad igram cs mi blokaje par sekundi normalno sve onda 1 sek sve zastane- blokaje mi, pinga mi,trokaje kako god ocete uopce mi se onda ni neda igrat cs
jer mi neko moze reci zasto, mislim da mi nije zbog msn-a jer imam samo 160 kontakata
stvarno neznam zasto ako ko zna ili mi moze pomoci molim ga da mi pomogne
unaprijed hvala pale pale pale pale pale pale pale
[Vrh] Go down
Gost
Gost




alo ljudi imam problem Empty
PostajNaslov: Re: alo ljudi imam problem   alo ljudi imam problem Icon_minitimesri tra 02, 2008 10:49 pm

evo ove dane primjecujen da na servere gdje ima vece slotova meni pocne malo,alo malo lagat ! pise da je ping normalan a nece ! neznam sta bi to moglo bit ? idem ja sad cijeli komp sredit! lol!
[Vrh] Go down
bo marshafski

bo marshafski


Broj postova : 153
Age : 30
Lokacija : osijek
Klan : be cool fuck the school
Registration date : 20.03.2008

alo ljudi imam problem Empty
PostajNaslov: Re: alo ljudi imam problem   alo ljudi imam problem Icon_minitimečet tra 03, 2008 12:56 pm

mislim da izbrisem cs pa da ga ponovo instaliram neznam stvarno
[Vrh] Go down
Gost
Gost




alo ljudi imam problem Empty
PostajNaslov: Re: alo ljudi imam problem   alo ljudi imam problem Icon_minitimečet tra 03, 2008 3:37 pm

probaj ali nevjerujen da ce ti pomoc ?! lol!
[Vrh] Go down
bo marshafski

bo marshafski


Broj postova : 153
Age : 30
Lokacija : osijek
Klan : be cool fuck the school
Registration date : 20.03.2008

alo ljudi imam problem Empty
PostajNaslov: Re: alo ljudi imam problem   alo ljudi imam problem Icon_minitimečet tra 03, 2008 9:56 pm

e i kad igram s botovima isto mi blokaje probat cu ja ipak reinstalirat cs hah nadam se da ce pomoci
[Vrh] Go down
H3||<^>B0Y

H3||<^>B0Y


Broj postova : 10
Age : 28
Lokacija : srbija...kraljevo
Klan : $ BTC $
Registration date : 21.03.2008

alo ljudi imam problem Empty
PostajNaslov: I MENI LAGUJE   alo ljudi imam problem Icon_minitimesub tra 05, 2008 12:07 pm

BRACO I JA IMAM ISTI PROBLEM MNOGO MI LAGUJE NEZNAM ZASTO A SA BOTOVIMA MI NE LAGUJE STVARNO NEZNAM STA JE AKO NEKO ZNA NEK MI JAVI PLSSSSS bounce bounce
[Vrh] Go down
bo marshafski

bo marshafski


Broj postova : 153
Age : 30
Lokacija : osijek
Klan : be cool fuck the school
Registration date : 20.03.2008

alo ljudi imam problem Empty
PostajNaslov: Re: alo ljudi imam problem   alo ljudi imam problem Icon_minitimesub tra 05, 2008 7:42 pm

ja cu probati reinstalirati cs a ako mi i tad bude lagovalo necu danas igrati cw jbg. drunken drunken drunken drunken drunken drunken
[Vrh] Go down
Sponsored content





alo ljudi imam problem Empty
PostajNaslov: Re: alo ljudi imam problem   alo ljudi imam problem Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
alo ljudi imam problem
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
 :: Slobodno vrijeme :: OSTALO-
Forum(o)Bir: